Новини:  

1 декабря, 2009 11:14

Розроблено проект Закону України

Міжвідомчою робочою групою, яка створена в Міністерстві промислової політики розроблено проект  Закону України Про підвищення конкурентоспроможності підприємств гірничо-металургійного та хімічного комплексів. Головною метою документу стало створення умов для підвищення конкурентоспроможності підприємств гірничо-металургійного та хімічного комплексів, проведення структурної перебудови цих базових галузей економіки з переорієнтацією на інноваційно-інвестиційний шлях розвитку, прискорення технічного та технологічного переоснащення виробництв, впровадження сучасних енерго- та ресурсозберігаючих технологій, зниження забруднення довкілля та перехід на нові стандарти з охорони довкілля та ресурсозбереження, збільшення доходної частини Державного бюджету за рахунок забезпечення рентабельної роботи металургійних та хімічних підприємств.

Зокрема, проект документу передбачає надання підприємствам ГМК та хімії права на залучення кредитних ресурсів протягом п'яти років (2010-2014 рр.) під державні гарантії. Також зазначено, що право на отримання державних гарантій надається  для реалізації індивідуальних інноваційно-інвестиційних програм (проектів), затверджених за установленим Кабінетом Міністрів України порядком, а також на умовах прийняття на себе відповідних зобов'язань щодо застосування сучасного обладнання з переліком технологічних, енергетичних та екологічних вимог.

З самим текстом проекту ЗУ можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Мінпромполітики де він розміщений для громадського обговорення.

 

 

Прес-служба Мінпромполітики України

 

Читайте там же:
Коментарі (0)
Для коментування новини необхідно залогінитися в систему.